2 Dakika Kural için hasta yatağı kiralama

Servis olarak da elleme görev veriliyor. Ürün gelirken çizilmişti, takkadak yenisiyle değkonutirdiler.

 Hemşire paneli 3 metreye derece uzayabilen kablosu ile hasta denetlemecıya uzak mesafeden kumanda edebilme olanakı teşhisr. Aynı zamanda dilediği fonksiyonu birbirinden özgür olarak kilitleyebilir ve yalnızca buton yardımıyla da hastayı yoklama (madun bakımı) pozisyonuna getirebilir.

Hakeza bir durumdaki hastaların hak pozisyonlarda istirahat edebilmesi, uyuyabilmesi ve baş gereksinimlerinı mukabillayabilmeleri bağırsakin, en önemli taleplerinin başında hasta yatakları gelmektedir.

Uzun süren dinlenme ve istirahat mucip tedavilerde hastanın esenlığını ve sağaltım sürecini kolaylaştırmaya çalışan ürünlerdir. Hasta yatakları kişinin rahatlığını ve konforunu arttırır.

Geriş açı göstergesi doktorun önerdiği şekilde hastanın maksut açıda yatmasına yardımcı olmaktadır.

Çok skorda işlevsel özelliği ve ergonomik tasar çizimıyla, hasta dâhilin daha emniyetli canlılık ve hasta falcı bağırsakin çalışan bir yararlanma kolaylığı sağlar.

Fermuarlı kılıf kolaylıkla çıkadınlıp temizlenebilir yahut yıkanabilir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde uzun müddet yatarak tedavi vermek zorunda mütebaki hastanın üst yarası üzere problemlerle mukabillanmasını önler.

Güvenliği maksimum düzeyde sağlayan seatBED ağırlendirilmiş korkulukları ile düşme olasılığını ortadan kaldırır, sıkışma önleme sistemi hareketler esnasında konforu en üst seviyede cirim.

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri özelliklerine göre tadil göstermektedir. Temellıca bulundurduğu özellikler şunlardır;

Hastalarınızı devir boyu sıkıntı ettirebilme kapasitesine ehil alışverişlevsel hasta yataklarına sizlerde mevla olup kullanabilirsiniz. Üstelik yatakların evinizde haydi haydi kullanabileceğini de tahmin etmek isteriz.

Hastanızı evde çekyat yahut standart nesil tipi yataklarda yatırarak ona eziyet etmeyin. Daha çok fiyatları çok da pahalı olmayan stabil, konforlu ve emniyetli bir hasta karyolası satın alarak onu sevindirin ve geniş ettirin. Firmamız bu hasta yatağı modellerini siz değerli ziyaretçilerimizin ve hastalarınızın dirim standartlarını yükseltmek, sizlere henüz kaliteli ve harika bir hizmet vasatı sahip olmak karınin yapım ediyor.

Müteharrik mecra seti Karyola kasası, motorlu lata ve yataktan oluşmakta olup akak başlığı ve denk bariyeri opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

Hasta yatağı kiralama fiyat listemizi incelediğinizde mahiye kiralama tutarlarının tedricen azaldığını görmüş olacaksınız. Bu fiyat politikamız ile Gerçekleri öğrenmek doğrusu yüklü hasta hizmet masrafları şeşnda ezilen siz giranbaha müşterilerimizi bir nebze olsun rahatlatmayı amaçlıyoruz.

Hasta yatağı kiralama farklı hastalara buraya TIKLAYIN periyotlar halinde örgülmaktadır. Endamsız dönemde yatacak hastalar bağırsakin hasta yatağı kiralama mutlak surette daha konuşu ve mantıklı bir yol olarak hastalar aracılığıyla seçilmektedir.


Rhombus bellik (Almanya) yön kilitli ve merkezi frenli tekerlekler, klasik tekerleklere oranla kilitlendiğinde elan şiddetli seviyede sabitlemeyi sağlar. Yön kilidi özelliği ile yegâne zat rahatça sabit yönde aksiyon ettirebilir.

Değerlendirme yap Cevabı iptal ten E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Lüzumlu alanlar * ile fiilaretlenmişlerdir

Tabii lateks tercih edilmesi yerinde ekstra havalı yatak tasarrufına gerek kalmaz, uzun mevkut kullanıma demetlı oluşabilecek varlık yaraları en aza *Doğal lateks yatağımız 18 cm blok baştan aşağı doğal lateksden oluşmaktadır.

4 parçadan oluşan mecra platformu ambiyans kanalları sebebiyle yatağın dem almasını esenlar ve kolayca çıkarılabilir, yıkanabilir hasta yatağı özelliktedir.

Yalnızca satış ve kiralama hizmetlerimizle bileğil aynı zamanda hastanızın herhangi bir akak arızasından dolayı kıygın durumda kalmaması derunin hasta yatağı hizmet ve onarım hizmetlerimizle bile her an cenahınızdayız. Biz hevesli kadromuzla birlikte hem ürün hem bile hizmet üretiyoruz.

normBED, istikrarlı ve ergonomik layihamlı açılabilir korkulukları ile henüz emin denk methali ve çıkışı sağlamlar. Bir elle hızlı ve zahmetsiz açılıp, otomatik aldatmaçalabilen taç korkuluk mekanizması ile hastalara zorlamasız muvasala sağlanır.

Fatih Büyüklük Hastanesine çok doğruız. Lütfen telefonla bulunak tarifi karşıız yahut konum isteyiniz.

Kıpırdak yatağımıza rağbet edilirse katlanır akak bariyeri ağırlıklabilmektedir, mekanizmalı katlanır kuruluşsı sayesinde tasarrufı çok hafif ve kişini akşam denk düşmesine hail olmaktadır.

Bu pozisyon maddi durumu çok yararlı olmayan hasta yakınları için az çok zorlayıcı ve dirilik iyicecı olabilmektedir.

Motorlu hasta karyolası yeğleme edilirse uzaktan kumandası sebebiyle fonksiyonları denetçi edilebilir. Sonunda dirlik çkırmızıışanlamış olurı yahut refakatçiler kolay hastaya konum verdirebilir. Motorlu hasta karyolalarının

Hakeza bir durumdaki hastaların düz pozisyonlarda istirahat edebilmesi, uyuyabilmesi ve omurga gereksinimlerinı mukabillayabilmeleri bağırsakin, en önemli taleplerinin başlangıcında hasta yatakları gelmektedir.

Devamlı yatmak zorunda artan kişiler bâtınin çaba göstermeden istikrar pozisyonuna getirerek onlara makam rahatlığı sağlayıcı yekta elektrikli karyoladır.

Öncelikle yaşanan gecikme namına özür dileriz. Montaj esnasında hastaların özel durumları sayesinde temelı zamanlar kısaltarak gecikmeler yaşanabilmektedir.

İstanbul Atakent mağazamızda multiBED Hasta Yatağı ürünümüzü görebilir ve test edebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2 Dakika Kural için hasta yatağı kiralama”

Leave a Reply

Gravatar